Back to Question Center
0

Baş İşrt, Alt Metin ve Açıklamaları Online İş Yapma Prosper Nasıl Kullanılır Semalt İpuçları

1 answers:

Web yayıncılığı söz konusu olduğunda, imajların önemi kapanmaz. Çevrimiçi bir kampanya başlattığınızda, zamanınızın fazladan bir kısmı size gerçek ziyaretçiler getirebilir ve okuyucularınızın dikkatini tamamen kapabilir. İçeriğinize çekici görüntüler eklemek, kullanıcının katılımını ve deneyimini artırmada ayrılmaz bir rol oynamaktadır. WordPress, web yayıncılarına içeriklerine cazip görüntüler ekleme fırsatı verir. Ayrıca, web yayıncılığı konusunda meta veriler açıklamaları, altyazılar ve resimler kullanarak kitlenize yeteri kadar ilgi duyulması çok önemlidir. Burada, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi olan Jason Adler, aşağıdaki WordPress özelliklerine bir göz atmanızı önerir:

Altyazı

Web yayıncılığında altyazılar çoğunlukla resimlerin hemen altında görüntülenir. Bununla birlikte, bir başlığın yerleşimi, bir yayıncı tarafından kullanılan temaya bağlıdır. Yaratılan her yazı, diğerlerinden farklı olması gereken belirli bir başlığı gerektirir. WordPress söz konusu olduğunda altyazılar kısa kodların kullanılması yoluyla eklenir. Resimlerin görsel düzenleyicide altyazılarla taşınması biraz telaşlı. Altyazıları taşımak için bunu gömme kodundan yapmanız gerekir. Web yayıncılığı konusunda altyazıların önemi göz ardı edilemez. Ayrıca, WordPress altyazılarınızda da son derece önemli olan HTML bağlantılarını kullanabileceğinizi belirtti.

Başlık

Bir başlık, içerik pazarlaması başlıklarına bakabilirsiniz. Başlık, bir ek postasının neyi içerdiğini tanımlamaktadır. Bir yayıncı olarak, başlıkta ilgili bilgileri veya resim aramak için başlığı kullanabilirsiniz. Resimlere başlık öznitelikleri eklemek için görüntü ayrıntıları altındaki gelişmiş seçenekleri kullanın.

Alt Metin

Alt Metin, çoğunlukla web yayıncıları tarafından yeterince kullanılmayan başka bir ek ayrıntıdır. İçerik Pazarlamaya gelince, Alt Özelliği yetersiz kullanılmamalıdır. Alt Metin, bir resim açılmadığında görüntülenen ek ayrıntıdır. İşte WordPress'de Alt Metin kullanımını düzenleyen kurallar. Resim dekorasyon amaçları için eklenmişse, resmin alt etiketi boş bırakılabilir. Resim iletişim amaçlı olarak eklenmişse Alt Metin, bir yayıncının yayınladığı içeriği tam olarak tanımlamalıdır.

Bir resim bir bağda yer alıyorsa Alt Attribute, açıklama bağlantısını bir yayıncı olarak tanımlamalıdır; açıklama, kullanmak için asla kaçırmamalısınız özelliktir. Potansiyel ziyaretçilerinizden birisi ek gönderim sayfasını tıklarsa, ziyaretçiniz uzun açıklamanızı ve temanızı görmelidir. Açıklamayı kullanan yayıncılar HTML biçimini kullanabilir ve yayınlarını kolay navigasyon için tasarlayabilir. Meta verilerin web yayıncılığı üzerindeki etkileri Alt Özellikler, altyazılar, açıklamalar ve başlıklar, çoğunlukla web yayıncıları tarafından yeterince kullanılmayan özelliklerdir. Meta veriler, çevrimiçi kampanya görünürlüğünüzü artırır, deneyiminizi geliştirir ve etkileşimi artırır. Örneğin, Google'da bir WordPress resmi eklemek algoritmalarınızda yüksek sıralamaya neden olabilir. Buna karşılık, yerel ziyaretçiler şirketinizde etkili bir şekilde uzlaşabilirler. Ek ayrıntılarının önemini ve WordPress'in meta verileri ve altyazıları nasıl kullandığını anlamak zorunlu bir ön şarttır. Ek ayrıntıları da göz ardı edilir ve web yayıncılığı konusunda kullanılır Source . Kullanıcıların deneyimini ve katılımını artırmak için resim kampanyanız için alt nitelikleri, meta verileri, altyazıları ve açıklamaları doğru bir şekilde ayarlayın

November 29, 2017