Back to Question Center
0

Hacking & Web Güvenliği - Semalt'tan Değerli Sorunlar

1 answers:

Günümüzde çoğu İnternet kullanıcısının karşılaştığı genel bir çıkmaz haline geliyor. Sahip olduğunuz kişiler içine-ticaret web siteleri, bilgisayar korsanlarına uzak kalmak, sitenizde güvenliği sağlamak için en iyi yollardan biridir. Ancak, bu faktörü koymamızweb tasarımımız için planlar yaparken akılda tutulmalıdır. Çoğu e-ticaret uygulamaları, çevrimiçi pazarlama tekniklerine büyük ölçüde uymaktadır; böyle bir Arama MotoruOptimizasyon (SEO) hem de içerik pazarlama stratejileri - best casino no deposit promotions. Ancak, otomatikleştirmek için bazı tasarım özelliklerini eklemek önemlidir.bilgisayar korsanlarına karşı güvenlik. Bu tür önlemler, web siteniz üzerinden gezinirken ziyaretçilere bazı güvenlik garantisi verebilir.

Andrew Dyhan, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,Bazı kesmek yöntemlerini ve bunları çözmenin yollarını tanımlar.

Bir istikrarı sağlamak için kurşun geçirmez bir plan sunan bir durum yoktur.bir site. Bununla birlikte, insanların alabilecekleri ve tüm süreci güvence altına alabilecek bazı önlemler var. Bu yöntemlerden bazıları şunları içerir:

  • Parolalar

Güçlü şifreleri kullanmak önemlidir. Bilgisayar korsanının erişimine girmesini önleyebilirsinizgüvenli şifreler kullanarak web sitenizi ziyaret edin. 12345 gibi şifreler ve çocukların isimleri, herhangi birinin tahmin edici iş önerilerinden bazılarını oluşturabilirkötü niyetle. Sonuç olarak, pek kimsenin tahmin edemediği şifreleri kullanmak önemlidir..Parolaları düzenli olarak değiştirmeweb sitesinde fazladan bir koruma önlemi oluşturabilir, bu da güvenliklerini önemli ölçüde arttırır. Başka bir testte, güvenli şifreyijeneratörlerini güvenliğini sağlamak için kullanırlar.

  • HTTPS kullan

Bazı yaygın hack yöntemleri, onları engellemek için basit bir HTTPS gerektirir. Hiper MetinGüvenli Aktarım Protokolü, bir web sunucusu ile bir tarayıcı arasında güvenli bir bilgi alışverişini sağlar. Bu yöntem benzersiz bir güvenlik katmanı sunarhangi basit kesmek ve parodi nüfuz edemez. HTTPS'yi kullanarak engelleyebileceğiniz tipik saldırılar arasında Çapraz Site Komut Dosyalarının yanı sıra SQLenjeksiyonları. Bu teknikler, sunucu kodunun yanı sıra web sitesi kodunun güvenlik açığından da yararlanır.

  • Spams ve Kimlik Avı

Spam gönderenler, birçok otomatik mesaj ve e-postayı şüphe götürmeyen kişilere gönderen kişilerdir.kurban. Bu saldırıların ardında yatan neden çoğunlukla net değil; birçok insanı bilgisayar korsanlarının eline geçiriyor. Birçok İnternet dolandırıcılığıspam göndericilerinin yardımıyla gerçekleşir. Büyük spam e-postalarına karşı çok sayıda koruma sağlamak için güvenli bir e-posta sunucusuna geçebilirsiniz. Diğerdurumlarda, gelişmiş spam filtrelerini kullanarak bu iletilerin saldırılarını önleyebilirsiniz.

Sonuç

İnternete sahip insanlar her çeşit şeyi yapıyor. Çeşitli şeyler yapmak iyi bir fikirdir.web sitenizi tasarlarken yapılan düzenlemeler. Bilgisayar korsanları, site kodunda kendini gösteren güvenlik açıklarını ve sunucuyu kullanırkendisi. Bir web sitesinin güvenliği ve bunu kullanan insanların güvenliği, yerinde anti-hack yöntemlerinin etkinliğine bağlıdır. Olaraksonuçta, her girişimci için internet kullanımının refah ve güvenliğini kendi web sitelerinde korumak esastır. Bu rehber bazılarınınsitenizi çok sayıda avantaja ulaştıracak temel teknikler. Bazı ayarlamalar yapabilir ve güvenliğini artırabilirsiniz.sitenizi önemli derecede iyileştirin.

November 23, 2017