Back to Question Center
0

İçeriğinizle SEO Geliştirme: Semalt'dan Fikirler

1 answers:

Yerel SEO artık tek başına sitenizi optimize ile ilgilenir. Ayrıca,çevrimiçi topluluğunuzla sağlıklı bir ilişki kurmanız ve siteniz ve sosyal medyanız aracılığıyla güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olmanızdır. Sosyal medya varmüşterilerinizle etkileşim için mükemmel bir platform haline gelir.

2009'da Google, sosyal medya verilerini organik aramasında entegre etmeye çalışmaya başladıalgoritması. Bu, sitenizi ve Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarını birbirine bağlamanın daha fazla etkileşime girmesi anlamına gelirve saha ziyaretleri. Sonuç olarak, siteniz daha üst sırada yer alacaktır.

Yerel işletmeler için, çalışma saatleri, tarih ve fiyatlandırma da dahil olmak üzere tüm ayrıntılargüncel olmalı. Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,Frank Abagnale, yüksek etkileşim ve sıralama elde etmek için web sitenizi ve sosyal medya varlığınızı iyileştirmenize yardımcı olacak fikirleri verir

1. Web Sitenize Bir Blog Ekle

Blog, herhangi bir web sitesi için gereklidir. Hakkında en yeni bilgileri göndermek için bunu kullanınürünleriniz ve hizmetleriniz, müşterileriniz ve yerel topluluk. Aşağıdaki fikirleri dikkate alarak blog'u interaktif hale getirmek.

İşinize Sadık Müşterilerin Fotoğraflarını ve Hikayelerini Ekleyin

Hizmet sunumlarını iyileştirmek için müşterilere deneyim ve tavsiyeler deyin.Bundan sonra, röportajı ve fotoğrafları blogunuzda yayınlayın. Yayınlamadan önce izinlerini alın. Hikayeyi çeşitli sosyal medyada yayınlayınplatformlarına bağlayın ve blog yayınınıza bir bağlantı sağlayın. Bu, müşterilerin ilgisini çekmek için iyi bir yoldur. Kendilerini takdir edecekler.

Farklı Zamanlarda İşletmenizin Fotoğraflarını Gönderin

Resimleri periyodik olarak gönderin ve onları tarif edin. Aynı fotoğraflarınızı sosyal bilgilerinize gönderinmedya platformları ve ayrıca sitenize bir bağlantı sağlayın. Fotoğraflarınızı Google My Business, Yahoo yerel ve Bing Rehber fotoğraflarınızı güncellemek için kullanın.

Belli bir ürün veya girdiyi seçin

Bunu düzenli olarak yapmanız, müşterilerinizin hizmetleriniz hakkında güncel tutmasını sağlar.

İşyerinizle Bir Korku Hikayesi Yazın

Diyelim ki kuru bir temizlikçisiniz, yıkadığınız çok pis bir elbiseyi yazın. Yazmakbu elbisenin nasıl kirlendiğini ve böylece nasıl hikayesini anlattı. Bir işletme bir 'korku hikayesini' kaçıramaz. Birini arayın ve blogunuzda bu konuda yayın yapın vesonra sosyal medyada paylaşın.

2. Topluluğunuzdan Etkilenen Kişiler ile

iletişime geçin

Bölgenizdeki ünlüler gibi önde gelen insanlarla bağlantı kurmak için sosyal medya sayfalarınızı kullanın.Görevlerini paylaşarak onlarla etkileşim kurun. Bu yerel kişilikler ürününüzü ve hizmetlerinizi pazarlamaya yardımcı olabilir. Cevap verdiklerindeyorumunuz vb. için bazı insanlar onu bir ciro olarak görebilir.

3. Viral Mesajları Oluşturmak

Sosyal medyada viral hale gelen bir şey yarattığınızda birçok kişi ilginç hissedecektirişinizde veya şirketinizde İnsanlar işinizi aramaya başlayacak ve arama motorları sonuç olarak bunu tespit edecektir.

4. Çevrimiçi Topluluğunuzla Bağlantı Kurun

Topluluğunuzla bağlantı kurmak için yerel olayları kullanın. Mahallemizde olan olaylar hakkında mesaj gönderinsosyal medyada ve blogda. Hayranlar, pek çok kişiyi iş / şirketinizden haberdar eden yayın paylaşacak gibi görünüyor. Ayrıca bir yerel ekleyebilirsiniz.Etkinlik takvimi web sitenize. Düzenli olarak güncellendiğinden emin olun.

Yerel SEO'nun başarılı olabilmesi için, arama motorlarında daha yüksek bir sıralama için optimize edin vedaha sonra blogunuza ve sosyal medya yayınlarınıza taze içerik oluşturun. Müşterilerle sosyal medya ile uğraşmak sitenize daha fazla trafik çekmesine neden olurve dolayısıyla arama motorlarında daha üst sıralarda yer alıyor Source .

November 23, 2017