Back to Question Center
0

Kişisel Gelinlik Marmarisi I Brevi Collegamenti - Azioni Semalt L'aggiornamento

1 answers:

Sosyal web sitesi bağlantı kısaltıcıları, sosyal ağ alanında yeni bir olgu değildir. Bununla birlikte, son zamanlara kadar markalar, daha fazla tıklama arayışında ve elbette hikayelerini anlatmak için özelleştirilmiş bağlantı kısaltıcılarına olan ihtiyacı tam olarak kavradılar.

Google'ın ve Bitly'nin sunduğu gibi genel kısa bağlantıları kullanmaktan ziyade markanızı ve kişilikinizi tasvir eden kısa bağlantılar oluşturmak için kendiniz özelleştirebileceğiniz bir yol düşünün. İtiraf et, Bitly'nin sunduğu kısa bağlantılar pek hoş değil, değil mi?

Artan sayılara dikkat ederken, başka bir şey de ortaya çıkıyor - free vps windows rdp alternative. Bu markalı ve özelleştirilmiş bağlantıların çoğunluğu en yeni üst düzey alan (TLD olarak kısaltılmış) uzantılarına sahiptir.

İnsanlar neden TLD'ye geçiyor? Semalt'ın Müşteri Başarı Yöneticisi Michael Brown tarafından açıklanan bu faktörler buna cevap verebilir.

  • Web sitenizde karışıklık yaratmazlar.

Özelleştirilmiş bağlantı kısaltıcıları oluşturmak için bazı etki alanını kullandığınızda, bunun dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Ana URL'yi bir bağlantı kısaltıcı olarak kullanmayı planlıyorsanız, o zaman bir şok geçirmişsiniz demektir. Şimdi biliyorsun sevindim

Özellikle sosyal medya ağları için benzersiz alanlar yaratmanın pek çok avantajı vardır. Örneğin, analitik aracınız, sosyal medya etkinliği ve tıklamalar tarafından getirilen trafik türlerini izlemeye yardımcı olur. Buna ek olarak, sosyal ağınıza kendi belirgin karakterini vermenin daha iyi bir yolunu düşünmüyor musunuz?

  • Bunlar, içeriğinizle alakalıdır.

Özelleştirilebilen bağlantılar, yeni alan adı uzantılarını kullanmanın birçok avantajından biridir. Tabii ki, bir dereceye kadar sınırlı olsa da, eski bir TLD oluştururken yaratıcılığınızı noktanın sol tarafına odaklayabilirsiniz. Bir medya kanalıysanız, .NEWS uzantısı klasik olacaktır. Fotoğrafçılar a..FOTOĞRAF uzantısı vb. Şimdi yaratıcılığınızı açığa çıkarın ve serin bir şey bulmaya çalışın.

  • Varlığa katıl

Büyük sanayilerdeki büyük isimler zaten bu taktiği kullanıyorlar. Markalı bağlantılar marka bilinirliğini artırıyor ve güven geliştirerek daha iyi etkileşim ve tıklama oranı sağlıyor. Mükemmel bir örnek, st.NEWS'i kullanan Seattle News olacaktır. Aynı durum, StubHub (stub.live) ve Chic-fil-A (chicfila.social) için de geçerlidir. Büyük silahlar deniyorsa, neden geride kaldın?

  • Markalı kısa bağlantılar genellikle güven oluşturur

Bu senaryoyu düşünün, bir kullanıcı markanızla kısa bir bağlantı oluşturur.TV veya marka.Video bağlantısı, ne düşünüyorsunuz? Neler teklif etmeniz gerektiğine güvenmeyeceklerini bana söyleyin. Müşteriler sizi yeni bir ışıkla görecek - nişinizde belli ki profesyonel olacaksınız. Ne yaptıklarını bilen biri. İstatistikler yine de yalan söylemiyor - Bitly için TO, genel bağlantılardakinden% 34 daha fazla. ReBrandly,% 30'luk bir TO oranı övdü.

Başlamak

1. Alanlarınızı kontrol edin. En iyi şekilde kullanabileceğiniz birini belirleyin.

2. Tercih edilen bağlantı kısaltılması web sitesini belirleyin. Bitly veya ReBrandly veya herhangi bir hizmet olabilir.

3. Alan tamamen entegre olduktan sonra gitmekte fayda var.

November 24, 2017