Back to Question Center
0

Neden ve Nasıl İçerik Pazarlama ve Sosyal Medya - ile SEO Boost için; Semalt'tan Taktikler

1 answers:

SEO geliştirmeye gelince, içeriğin kral olduğu hiçbir sır değildir. Sizinweb sitesinin içeriği, sitenizin sıralamasını yükseltmek için arama motorları için uygun, bilgilendirici ve çekici olmalıdır. Yıllar sonra,Bununla birlikte, sosyal medya da resme girdi ve sinyalleri şimdi arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için kullanılmaktadır.Şirketinizin web sitelerinin durumunu iyileştirmek için SEO, içerik pazarlama ve sosyal medyanın hepsinin birlikte çalıştığını görmek açıktır.

Bunu daha da netleştirmek için Andrew Dyhan tarafından açıklanan en iyi 5 ipucu var,Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,içerik pazarlamacılığı ve sosyal medya ile SEO'yu iyileştirmeye yardımcı olmak için - silo grain dryers for sale.

1. Twitter içerik sayıları

Web sitenizde Google'ın sitenizi dizine eklemesine yardımcı olan içerik değil.Siz ne kadar çok tweetlerseniz ve daha fazla kişi sizinle paylaştığında, index sıralamasını yukarıya kaydırma şansınız o kadar iyi olur. Geniş doğasıdünya çapında web, tüm bilgileri toplamak ve aslında erişilebilir olan bir sisteme yerleştirmek için kapsamlı süreçlerin kullanıldığı anlamına gelir.Google'ın tarayıcıları bu dizine eklemede önemli rol oynamaktadır ve şimdi Twitter hesaplarındaki içerikleri de dikkate alıyorlar. bu nedenleTwitter'dan en iyi şekilde yararlanın ve tweet'inizi uzaklaştırın!

2. İyi bağlantıları almak için sosyal medya platformlarınızı geliştirin

Arama motorları insanlara ilgili bilgileri getirmeye çalışıyorİhtiyaç duyduklarında yardım etmek için sosyal medyaya güveniyorlar. Bir web sitesinin linkback'leri ne kadar fazlaysa, o insanlar o siteyi bulursaİlgili. Ne yazık ki, birçok insan geçmişte bunu kötüye kullandı ve sitelerinin sıralamalarını yükseltmek için siyah şapka-SEO teknikleri kullandı.Bu, arama motorlarının yardım için sosyal medyaya yönelmesine neden oldu..Bugün arama motorları, Facebook, Tweets,Sitenizin ne kadar iyi performans gösterdiğini ve buna göre nasıl sıralayacağını görmek için Google + 1'leri kullanın.

3. İnandırıcılığınızı artırmak için sosyal medya kullanın

Günümüzde arama motorları sadece web sitenizdeki veya blogunuzdaki içeriğe bakmıyor.Sosyal medya platformlarınıza da bakıyorlar. İnsanlar içeriğinizle nasıl etkileşime geçiyorlar ve ayrıca kaç kişi bağlanıyorsana geri dönelim Ne kadar büyük bir kitleye ve etkiye sahip olduğunuzu da göz önünde bulundurduğunuzdan, erişiminizi de geliştirerek zaman harcarsınızKitlenizi büyüterek.

4. Günlük olarak Google'da yayınla

Google+ profilinizi geliştirin, her gün yayınlayın; Google sizinle birlikte mutlu olur.Topluluklara katılın ve alakalı içerik yayınlayın, profilinizi paylaşın, yalnızca Google+ profilinizde etkin olun. Olduğunuzdan emin olun.Google + 'da paylaşmak, dizine eklenmesini istediğiniz içeriğidir.

5. Güçlendirin ve SEO oyununuzu uygun

SEO ve içerik hakkında konuşurken, anahtar kelimeler, meta açıklamalar, altresimlerin etiketlenmesi ve blogunuzdaki kelimelerin sayısı tüm konuları yayınlar. Bununla birlikte, işler zamanla biraz değişti. Arama motorlarıArtık içeriğinizin alakalılığı ile daha fazla ilgili. Bu sadece anahtar kelime doldurma hakkında değil, etkili bir şekilde nasıl yanıtlayabileceğinizle ilgiliinsanlar soruyor sorular. SEO, sonuçlarınızda görünen içerik türünde devrim yaratıyor. Bu nedenle,içerik mümkün olduğunca uygun ve ilgi çekici.

Sonuç

SEO, içerik pazarlama ve sosyal medya ilgisizdir. Eğer bir şey olursa, onlaryıllar geçtikçe git gide daha da iç içe giriyorlar. Hepsi SEO ve site sıralamalarını iyileştirmekte yardımcı olur ve düşünülmelidir.birlikte bir web sitesi pazarlama stratejileri.

November 23, 2017