Back to Question Center
0

Semalt'a Darodar'a Yönelik Spam ile Mücadele Nasıl Kazanır?

1 answers:

Google Analytics'teki darodar.com tavsiye spam'ı çok geç olmadan önce engellemek ve kötü bir adamın hesabınıza şifre telaffuz ettiği sahte trafik, arama motoru sıralamasını düşürmek için önemlidir. En iyi seçenek, Google Analytics'inizde ana makine filtreleri oluşturmaktır. Neyse ki Google, bize darodar - pc repair sunnyvale ca.com tavsiye trafiğini hesabınızdan hariç tutmak için önceden tanımlanmış filtreler oluşturma konusunda birçok yararlı ipucu ve öğretici sağladı. Google Analytics raporlarında sizi eBay.com ve Amazon.com ortaklık bağlantılarına yönlendiren bazı tuhaf yönlendirme bağlantıları fark ettiyseniz, bir Rus dolandırıcısının bir grup Google Analytics izleme kimliği topladığını ve tümü içine kötü amaçlı yazılım içerdiğini söyleyelim onlar. İzleme kimliğinizi de belirlediğinden, web sitenizin kötü niyetli trafik alması ihtimali bulunmaktadır.

Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi Oliver King, Rus adamın web sayfalarını görüntülemeden Google Analytics'i pinglemek için bu kimlikleri kullandığını açıklıyor. Ayrıca, yönlendiren için Google Analytics'i kandırmaya çalışan belirli bir URL gönderir. Bu URL'yi web sitenizde göreceksiniz ve sizi kötü adamın geride bıraktığı bir ortak bağlantıya yönlendirecektir. Çoğunlukla Amazon ve Alibaba ortaklık bağlantıları olarak kullanılır, ancak kötü adam bir çok ortaklık bağlantısı gömülüdür ve kullanıcılarını ürünlerini internette satma ve bazı komisyon almak için yönlendirmiştir. Tüccar web sitelerinin çoğu çerezlerdeki bağlı üye kimliklerini birkaç gün geri yükler ve kötü adamlar siteniz üzerinden kazanç sağlamaya devam eder.

1. Bazı insanlar sitenizdeki .htaccess dosyasını değiştirmenizi ister, ancak kötü adam web sitenizi ziyaret etmeyeceği için bu hiçbir şey için iyidir.

2. Sitenizi etkilemez, bu nedenle endişe etmeyin. Bunun yerine, analiz raporunuzu etkiler ve hemen çıkma oranı artabilir.

3. Yönlendirme URL'lerinin Google Analytics İzleme Kimliğiniz olacaktır. Bu Rus adam, başvuru URL'lerini kimin bağlı bağlantılarına yönlendirmeden önce kimin ziyaret ettiğini belirleyecek.

4. Google Analytics hesabınızın ilk mülküne şimdi ve sonra - İzleme Kimliğinizle olan mülkiyet "I" harfi ile sona erecek.

5. Üyelik kimlikleri çerezlerde saklanır ve bilgisayarınız veya web siteniz için sorun yaratmaz. Ancak bu kötü adamın komisyon ve avans ödemeleri konusunda ödüllendirecektir.

6. Yeni ve temel siteler için, Google Analytics'inizde önceden tanımlı ana makine filtreleri kullanarak spam'ı engellemelisiniz.

Web sitesi yönlendirme spam büyük sorunlardan biri olmuştur ve internette bir sitenin sıralamasını mahveder yapay trafik bir şeklidir. Web sitenizi hiç kimsenin ziyaret etmediğini unutmayın. Bunun yerine, darodar.com tavsiye spam, sitenizi ziyaret eder, gösterim oluşturur ve Google Analytics hesabına kaydedilen bu isabetleri alır. Böylece, analitik hesabınızın yönlendirme trafiğinde bir artış fark ettiyseniz, filtreler oluşturmak veya .htaccess dosyasının ayarlarını değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu, kötü adamın ziyaretçilerinizi kendi komisyon tabanlı web sitelerine yönlendirmesini önleyecektir.

November 24, 2017