Back to Question Center
0

Semalt, Arama Motorlarının Sitenizi Sevmesini Sağlama Nasıl Bilir

1 answers:

Anahtar kelimelerin bir web sitesi içeriğinin bir parçası olması gerektiğini söylemek güvenlidir, bu nedenle daima olağanüstü dikkatinize gerekir. Başka bir deyişle, uygun anahtar kelimeleri kullanarak sitenizin hayatta kalması için gerekli olduğunu söyleyebilirsiniz. Ayrıca, önemli miktarda zaman gerektiren bir takım becerilerdir - pc repair Palo Alto. Örneğin, orkide satıyorsanız, alakalı kelimeleri düşünmeli ve makalelerinize düzenli olarak eklemelisin. Her iki paragrafta ana anahtar kelimeleri kullanırsanız, makalenin genel görünümünü bozmadan harika olur. Kısacası, içeriğin doğal olarak okunduğundan ve herhangi bir dilbilgisi veya yazım hatası olmadan yazılmış olduğundan emin olmanız gerekir.

Semalt uzmanı Igor Gamanenko beğenip beğenmediğinizi söylüyor ancak anahtar kelimeler herhangi bir web sitesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bunlar, çok sayıda kişiyi hedeflemekte ve kitlenizin aradığı makale veya sözcük türlerine ilişkin bir anlayış geliştirmenize yardımcı olmak için kullanılır. Bazı SEO uzmanları, müşterilerinin sitelerini sıralamak için anahtar kelime doldurma gibi yasa dışı ve etik olmayan teknikler kullanır. Anahtar kelime doldurma, çok sayıda anahtar kelime, cümle ve ilgili kelimelerin bulunduğu web sayfalarının aşırı yükleyen makalelerinde veya meta etiketlerinde tanımlanabilir.

Örneğin, meta etiketleri veya meta açıklaması yazarak uygunsuz bir şekilde yazdıysan ve bazı anahtar kelimeleri tekrar tekrar kullanmak istersen, istenen sonuçları vermeyebilir. Web sitenizin yapısının Her zaman iyidir.Ve evet, kaliteli içeriğe odaklanmalısınız.Örneğin, sitenizin konusuyla alakalı kelimeleri kullanın; orkideler, saksı çiçekleri, saksı bitkileri ve diğerleri gibi alakalı kelimeleri kullanabilirsiniz. Bu örnek tüm cümlelerinizde aynı anahtar kelime veya cümlenin tekrar edilmemesi gerektiğini açıkça belirtmektedir. İçindekilerinizde tutarlılık ve belirli mantıklar olmalıdır.

Öte yandan, iyi bir meta açıklama, dikkat etmeniz gereken bir şeydir. Burada birden fazla anahtar kelime kullanmadığınızdan emin olun. Diğer web sitelerinin meta açıklamalarının örneklerine bir göz atın. Onlardan öğrenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve meta açıklamanızı kusursuz görünecek ve yalnızca bir veya iki anahtar kelimeye sahip olacak şekilde yazın.

Buraya, arama motoru tarayıcılarının sitenizi ve içeriğini kalitesini inceleyeceği için, anahtar kelime doldurmanın hiçbir zaman işinize yaramayacağını söyleyeyim. Web sitenizde doğal olmayan anahtar kelimeler ve tek bir kelime veya kelime öbeğinin yoğunluğu varsa, sıralaması düşecektir. Bazı durumlarda, Google, Bing ve Yahoo, sitenizi ömür boyu cezalandırabilir veya yasaklayabilir ve bir daha dizine eklenemez.

Bu nedenle, birkaç anahtar kelime kullanırken dikkatli olmalısınız ve gelişmiş sıralamalar uğruna çok sayıda alakalı kelime ve cümle eklemeyin. Sonuçlar aksine, istenilen sonuçları elde edemezsiniz. Arama motorlarının sitenizi sevmesini sağlamak için kaliteli içerik yazmanızı ve bilgilendirici makalelere odaklanmanızı öneririz.

November 24, 2017