Back to Question Center
0

Semalt Cevapları Kelime Dolması Panda Cezaları Neden Talep Ediyor?

1 answers:

Semalt Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Jack Miller, Google tarafından cezalandırılmaktan nasıl kaçınacağınızı ve nihayetinde SERP'de en üst sıralarda yer alacağınızı söyleyecektir.

Web sitem veri yenilemede Ağustos 2013'te cezalandırıldı. O sırada Hummingbird güncellemeleri serbest bırakıldı ve birkaç başka siteye de cezalandırma yapıldı. O zamandan beri Google arama sıralamasını tekrar kazanamadım. Daha sonra Kasım 2013'te cezalandırıldım, ancak spam eylem bildiriminde bulunmadım. Hiçbir zaman bağlantı kurma yapmadım ve her zaman kaliteli makale yazmaya odaklandım.

İlk önce web sitemin neden cezalandırıldığını anlayamadım. Daha sonra, Google'ın arama motoru algoritmalarını kullanırken Google'ın sitemin sayfalarının yarısını gösterdiğini anlamaya başladım. Bazı anahtar kelimeleri çok kullandım ve doldurma anahtar kelimesi Google'ın web sitemizi cezalandırmasına yol açtı.

Aşırı anahtar kelime doldurmanın Panda cezalarına neden olduğu kanıtlandı, ancak akılda tutulması gereken birincil şey, bir anahtar kelimenin doldurulması sitenizi etkilemeyecektir. Bunun yerine, birden fazla anahtar kelimenin doldurulması web sayfalarınıza zararlıdır..Belirli bir konuyu yazarken, web siteniz için uygun olduğunu düşünerek çok sayıda anahtar kelime ve kelime grubu kullanabilirsiniz. Belli bir işletme veya ürün hakkında konuşurken aynı şartların aşırı kullanımı bile web siteniz için iyi değildir. Hatalari tekrar ederseniz ve tüm makalelerinizde anahtar kelimeleri islerseniz, bir kaplana binersiniz!

Google sitelerle bir bütün olarak bir sürü problem yaşıyor. Web sitenize baktığında ve farklı kelimelerin gelişigüzel bir şekilde kullanıldığını fark ettiğinde, size iyi bir sıralama vermeyebilir. Web sitenize anahtar kelime doldurma cezaları uygulanır. Bu sorundan kaçınmanın en iyi yollarından biri, Web Yöneticisi Aracınızın Google Dizini seçeneğinde anahtar kelime yoğunluğuna bakmaktır. Bu, hangi terimlerin aşırı kullanımı ve bunlardan nasıl kaçınacağına dair bir fikir verecektir.

Örneğin, tüm sayfalarınızda "iş" kelimesini kullanırsanız, bu kelimenin içeriğinde bol miktarda web sitesinin kullanıldığını unutmamalısınız. Böylece, Google arama motorlarını kandırmaya çalıştığınızı ve web sitenize ceza uygulayacağını düşünecek.

SEOBook'un anahtar kelime yoğunluk analizörü ile URL'yi test ederek doldurulmuş içeriği işleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Alternatif olarak, bir eklenti kullanarak belirli bir anahtar kelimenin en iyi ve en iyi URL'lerini bulmalısınız.

Google'ın anahtar kelimeleri doldurduğunu düşünmesi nedeniyle% 3 yoğunluğun veya daha yüksek bir yoğunluğun sizin için sorunlara neden olabileceğini düşünüyorum. Bunun yerine, anahtar kelime yoğunluğunu% 1 ila% 2.5 arasında tutmalısınız. SEO amaçları için de geçerlidir ve web sitenize herhangi bir ceza vermez.

Yazdığınız ve yayınladığınız her makale için, tek bir terim için anahtar kelime yoğunluğu yaklaşık% 2.2 olmalıdır. Bir bütün olarak, web siteniz bilgilendirici ve iyi yazılmış içerik vasıtasıyla kullanıcıları yönlendirmelidir. Okuyuculara okumak için yararlı şeyler bulmaları iyi olur. Bu, sonunda daha fazla trafik, daha fazla paylaşım, çok sayıda yorum ve daha iyi sıralama elde etmenizi sağlayacak şekilde kullanıcı deneyimini geliştirecektir Source .

November 29, 2017