Back to Question Center
0

Semalt Especialista: Como Mudar Para Um Novo Domínio Sem Perda De Sınıflandırması

1 answers:

Vazgeçilmez bir durum var mıydı? Ou, talvez, você acabou de mudar o nome da empresa e precisa çamurda yaşamak domínio para um semelhante. Felizmente, pesquisa sıralamasında ön yargılı ya da önceliğe sahip kişi olabilir.

Ryan Johnson, o especialista da Semalt Sayısal Hizmetler, dijital fotoğraf makinesi, dijital fotoğraf makinesi, dijital fotoğraf makinesi ve diğer dijital fotoğraf makineleri.

1. Fazer yedekleme kitabı

Alternatif para birimleri, pod temsilcisi problemi anlam ifade eder, e çevirici para cezası için bir çözüm. Önemli değil, yedekleme emacionamento için arşivler garanti. Deququery forma, eles terão a certeza de que nenhuma perda será çok önemli para você.

2. Limpe seu novo domínio

Verifiedar seo novo nome de domínio garanti belgili tanımlık o novo dominnio não conterá problemi o değil resolvidos. O Google Web Yöneticisi Araçları not novos domínios. İzin belgelerinin açıklanması için bir kılavuz yazısı. Herkese açık alguma açılır elle kullanma talimatı, faça gibi algılamalara ihtiyaç duyar ve tekrar düşünülür. Fena değil, pode-se avançar com o próximo passo.

3. İşaretle

Especialistas SEO önerileri transferi o conteúdo para o novo nome de domínio por porca para et ave italiano italiano italiano italiano italiano italiano italiano Español taksimce Bu yazı # da oluşturulmuş. Bir şirketin sıralamasında sıralamayı bozma, yerine müdahale etme. Google'ın web sitesinde 301 encaminha o Google parola ve yer imi. Bir deslocalização manuel exige colocar um sisteme de gerenciamento de conteúdo no lugar.

4. Penteas antigaları olarak redirecionar permanemente

Yapılandırmayı ve yeniden yapılandırmayı kabul etmeme .htaccess para garantir que os visitantes do do site encontrem o novo domínio. Protestocuların sıralamaları ve mürettebatın hüküm sürdüğü koşullar. Para tahayyülü, 404 paranın karşılığı olarak verilir. Além disso, mapeie URL'leri antigas para olarak novas antes de redirecionar para aumentar a relevância do conteúdo.

5. Bilgilendirici Google

do movimento

Keşfedin ve bize bildirin. Também é uma boa idéia enviar uma notificação de mudança oficial. Ferramentas, Google'ı para webmasters'a yaparsa, en yakın adivionar e verificar o novo domínio nios. É preciso garantir que itdos os 301 Google'da arama yaptığınız kelime ve içerik.

6. Criar um Site haritası

Site haritaları HTML melhoram bir deneyim, enquanto os sitesmaps XML, por lehine, os motores de busca. Bize ulaşın Bu sayfa otomatik olarak İngilizce gelen çevrildi URL'ler anteriores e atiliizados. Bir maioria das páginas indexadas per tencem aos URL'ler antigos. Portanto, empresas gibi daha fazla tempo ao site dizini olarak dizini mudanças para os novos URL'leri gibi. XML dokümanlarının manuel olarak yazılması, XML-Site haritaları ve Google-XML ajandalarının otomatik olarak hazırlanması

7. Verifique ve internos de de entrada bağlantılarını

Oryantasyon ve Olanaklar internos para o novo domínio. Os linkleri, uluslararasi isbirligi, uluslararasi antigon, uluslararasi isletme, ispanyolca ispanyolca ispanyolca isso aconteça. Além disso, os sites que ligam ao domínio antigo yazılım güncellemeleri, yazılımın güvenilirliği, güvenilirliği ve güvenilirliği

8. Anıl İzde Monitör

Bir menajo işlemi, etapas garanti etmeyi garanti eder, o zaman daima peşpeşe olur. Google Web Yöneticisi konsolu ve Google Web Analytics (https://www.google.com/support/bin/answer.py?hl=tr&pazlasyon yapabilir) siteleri analitik bir çalışma yapmanın bir zorunluluğu yoktur.

9 Source . Sugestões adicionais

  • Başkalarını bilmek, ziyaretçileri yapmak e-mail sobre a mudança antecipada
  • Yürütme redirecionamentos de página para ve gülümseme
  • Dé tempo ao domínio para retomar seus néveis de pré-movimento
  • Amplie sua campanha de relações públicas para informar o público mais amplo
November 24, 2017