Back to Question Center
0

Semalt, Hacker'lardan WordPress Web Sitenizi Koruyun Yollarını Tanımlar

1 answers:

İnternet, çoğu insan için büyük bir kaynak sunar. Birçok işletme çevrimiçi kabul etmişplatformu, web üzerinden farklı yerlerden birçok müşteriyi cezbedecek. Bu yerlerin bazıları Arama Motoru'nu (Search Engine)Optimizasyon (SEO) veya Sosyal Medya Pazarlamacılığı (SMM) kullanan sosyal ağlarda - cheap windows virtual private server hosting.

WordPress, dünyadaki tüm internet sitelerinin yaklaşık% 24'ünü oluşturmaktadır. OnlarHer insanın yararlanabileceği ve faydalanabileceği ücretsiz bir çevrimiçi platformunuz var. Eklentileri, DIY site oluşturucu ve kodlarındaki diğer web sitesi özellikleriBirçok girişimci ve blog yazarının e-ticaret sitelerini kurmaları için açık bir platform oluşturun. Ancak, bilgisayar korsanlarının bu sitelere aynı şekilde girmesitavır. Her dakika WordPress sitelerine isabet eden 94563'ün üstünde kesme denemesi var. Bu rakam, açık platformlarından dolayı ortaya çıkmaktadırtüm mekanizmalar. Sonuç olarak, WordPress, çoğu bilgisayar korsanının tehlikeli bazılarını uygulamak için kullanabileceği güvensiz bir platform sunabilirsaldırılar.

Andrew Dyhan, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,WordPress web sitenizi saldırı saldırılarına karşı korumak için ihtiyaç duyduğunuz ipuçlarına göz atın.

Şifre güvenliği

Güvenli şifreleri kullanmak önemlidir..Bir bilgisayar korsanı ilk denemesi genellikle deneniyorGüçlü istismarlara başlamadan önce zayıf şifreleri seçin. 12345 gibi bir şifre, güvenli bir şifre değildir. Diğer durumlarda, bir yönetici kullanmayınçocuğunuzun veya şirketinizin adı olan parola. Bir çok şirket bilgisine açık hale gelebilir ve bu, tüm internetin tamamını sağlayabilirgüvenliğin tehlikeye düştüğü bir durumda. Ayrıca, müşterilerinizi bu önlemlerin önemi konusunda hassaslaştırın.

Eklentileri ve casus yazılımları güncelleme hizmetleri

Bilgisayarınızı güncel tutmak sizi bazı yeni web saldırılarından kurtarabilir. İçindeÇoğu durumda bilgisayar korsanları, bir web tarayıcısında komut dosyaları çalıştıran zararlı bağlantıların kullanılmasını istihdam eder. Örneğin, bilgisayar korsanları çapraz site komut dosyası kullanabilir. Buexploit, kayıt formlarına veya metin girişi için diğer yuvalara komutlar girerek bir web sunucusuna saldırır. Sonuç olarak, bu önemlidirveri kullanıcı web tarayıcısındaki bir sunucudan ve sunucudan taşındığında bazı şifrelemeyi düşünün. Bir başka önlem casusluk önleme aracı kullanıyor olabilir. BunlarTrojanlar gibi virüsleri ve zararlı yazılımları algılayan yazılımlar. Web siteniz güvende kalabilir.

Sonuç

Her e-ticaret yaklaşımı için, sunucuya erişmek için çok sayıda yöntem vardırİnternet, kullanıcıların bir tarayıcıdan komut gönderdikleri ve aldığı değişim mekanizmasıyla çalışır. Benzer şekilde, bilgisayar korsanları da bu şansı kullanarakweb siteleri yasadışı bir şekilde bir sunucuya erişen komutları gönderir ve alırlar. Web sitelerini oluştururken, kullanıcı ve müşteri memnuniyetiGenellikle bizim amacımız. Bilgisayar korsanlarının ve kötü niyetli diğer kişilerin potansiyelini değerlendirmede başarısız olduk. Bir hacker'ın en basit yollarından bazılarıbir veritabanına girmek için SQL Injection dahil kullanabilirsiniz. Her web sitesinin güvenliği, hırsızlığı önleyen mevcut mekanizmalara bağlıdır.Ancak, insanların kendi sitelerini bilgisayar korsanlarına karşı korumak için kullandıkları çeşitli teknikler var.

November 23, 2017