Back to Question Center
0

Semalt: Hacker Saldırılarının Temel Türleri ve Web Sitesi Nasıl Gidilir?

1 answers:

SEO hedeflediğiniz hedeflere ulaşmak bir dizi faktörden, web sitenizdengüvenlik onlardan biri olmak. Gelişen trendler ve teknolojik sektörde yaşanan sorunlar, yüksek düzeyde güvenlik kontrol önlemleri talep etmektedir.İstatistikler, bilgisayar korsanlarının ve saldırıların yüzünden% 10'dan daha fazla web sitesinin çöktüğünü göstermektedir.

İçerik pazarlamacısı olmak, çevrimiçi güvenliğiniz çok önemlidir. Profesyonel istihdamve web sitenizin güvenliğini ele geçirmek için kapsamlı bir SEO firması çoğunlukla çevrimiçi işletilen çok sayıda şirket için çalışır - quickbooks consultant portland oregon. Bir SEO ile çalışmafirma üst düzey güvenlik pazarlamacılarından, üst düzey rakiplerin izini sürmekten ve gerçek zamanlı olarak geri bağlantıları üretmekten sorumludur. Uzun vadede, içerikpazarlamacılar, hedeflerine ulaşmayı ve büyük kazançlarla karşılaşmak istiyorlar.

Nik Chaykovskiy, Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, üzerinde çalışmanız gereken siber saldırıları ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.

Kaba kuvvet saldırısı

Genellikle kör yan saldırı olarak anılacak olan kaba kuvvet saldırısı, modern saldırı satıcılarını kullanıyorBilgisayar sisteminizi çökertmek için. Bu tür bir saldırı, nadir durumlarda geçerlidir. Web sitenize erişmek için kör yan saldırı kullanan bilgisayar korsanlarıayrıntılar dünyadaki tüm mevcut teknikleri kullanır. PC'nize eriştikten sonra, bilgisayar korsanları tüm hesaplarınızı ve şifreleriniziinandırıcılık üzerinde çaprazlama ve kontrol. Ancak, bilgisayar sistemi çok çalıştıkça vahşi kuvvet saldırısını saptamak kolaydırVeri faaliyetlerinin aynı anda.

Korunma önlemleri

Acımasız kuvvet saldırısı tespit etmek çok kolaydır. Bilgisayar korsanlarının bir adım önde olması çok para kazanıyor.Kör yan saldırı ile saldırıya maruz kalmamak için oturum açma girişimlerini sınırlandırabilir ve başarısız girişimlerde hesapları kilitleyebilirsiniz.

Ortada adam saldırısı

Bir web sitesi son kullanıcısı ve başarılı parti arasındaki iletişim, MITM saldırısına neden olur..Bilgisayar korsanları, iletişim forumlarını engelleyerek web sitenizin güvenliğini kontrol altına alıyor. Bu saldırı yönteminde, bilgisayar korsanlarının kontrolü ele geçirilir.son kullanıcı bilgisi olmaksızın her şey.

MITM saldırı önleme tedbirleri

Saldırganların web sitenizin güvenliğini kontrol altına almasını önlemek için,güvenlik duvarları, web sitesi ağ geçitleri, anti-virüs programları ve VPN'ler. Sunucu ile müşteri arasında güvenilir bir şifreleme kullanmak, bilgisayar korsanlarını engellemeye yardımcı olur.

Sosyal platform saldırısı

Yaygın olarak sosyal mühendislik olarak bilinen sosyal saldırı en kolay yöntem olarak kabul edilirKöklü bir firma kesmek için bir yol. Bu tekniği kullanan bilgisayar korsanları, parolalarını ve kredi kartı bilgilerini görüntülemek için kullanıcıları yönlendirir.

Karşı önlemler

Hacker'lar, sıcak bir ilişki kurarak üst hedeflerini manipüle etmenin bir yoluna sahiptir.onlarla. Sosyal mühendislik saldırısı, hassas bilgileri ayrı tutma ihtiyacı konusunda insanları hassaslaştırarak önlenebilir.

İstemci tabanlı saldırı

Bu tür bir saldırıda, bilgisayar korsanlarının web sitenizin güvenliğini tehlikeye atarakbelgeleri ve tıklamaları açmanız için tıklayın. Bunu yaparak, bilgisayar korsanları sizi sizi saldırıya maruz bırakmaya yönlendiren kötü niyetli bir web sitesine yönlendirir.

Korunma önlemleri

Çalışanlarınıza dikkat etmede ihtiyaç duydukları farkındalık yaratmaKamu internet önemlidir. Bilgisayar korsanları, çalışanların kötü niyetli bir siteden ücretsiz bir yazılım indirmesini bekleyerek uyanık kalırlar, daha sonra kesebilirlertüm organizasyon. Saldırıya uğramaktan kaçınmak için genel WIFI kullanırken dikkatli olun ve dikkatli olun.

Saldırı saldırısı

Uzaktan saldırı esas olarak kötü niyetli virüsleri yaymak, duyarlığa erişmek için kullanılırbilgilendirmek ve hedeflenen PC'lere bir darbe indirmek.

Uyanık olun

Sitenizin tüm güvenlik açıklarını engelleyerek uyanık olma sizi güvende tutacaktır.hacker. Hem dahili hem de harici BT güvenlik danışmanlığını güvenli olması için uygulamayı düşünün.

Sonuç

Web sitenizin güvenliği, dijital ve içerik pazarlaması söz konusu olduğunda çok önemlidir.Kötü niyetli bilgisayar korsanlarının saldırıları nedeniyle her ay çok sayıda işletme sitesi çöker. BT uzmanlarını sizi güncel tutmak için kirala vesitenizin korsanlıkla sonuçlanmasını önleyin.

November 23, 2017