Back to Question Center
0

Semalt: Hackerlar'ın Sırları, Seni Bilmek İstemiyorlar

1 answers:

Bilgi ve Teknoloji alanına çeşitli şeyler gelir. Örneğin,Birçok işletme, pazarlama kampanyalarını güçlendirmek için web siteleri ve bloglar kurmayı içeren bir e-ticaret yaklaşımı benimsiyor.Web siteleri oluşturmanın karmaşık sürecinde insanları yönlendiren birçok yeni araç bulunmaktadır. Aynı ölçüte sahip araçlarHacker'ın kullanımı da ilerledikçe gelişiyor. Bilgisayar korsanları, kişisel bilgilerinin çoğunu yanı sıradeğerli olabilecek diğer bilgiler - tour ballestas islands.

Bir web sitesini kesebilir ve kredi kartı gibi bilgileri kullanarak uzaklaşabilirlerbilgi ve diğer faydalı bilgiler. Sonuç olarak, insanlar bu saldırılardan diğer potansiyel şeylerin yanında dikkat etmelidirlerBir hacker yapabilir. Birçok kişi bilgisayar korsanlarının bu kadar yüksek bir mükemmellik derecesinde yararlanmalarını nasıl sağladığını merak ediyorlar. Biri bilgisayar korsanına karşıve saldırı girişimleri hayatta, korsanların web sitelerini kesmek nasıl anlamak gerekir.

Bazı yararları ve yöntemleri, bu kılavuzda, tarafından hazırlanmıştırFrank Abagnale, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler.

  • SQL Enjeksiyonu.

Bu saldırı, kötü kodlanmış web sitelerine okumak için saldırıda bulunurVeritabanı. Bu kesmek, kredi kartı, kullanıcı adı ve şifre gibi kişisel bilgileri çalar. SQL Enjeksiyonu özel kullanarak olurveritabanının türünü okuyabilen ve ilgili müşteri bilgilerini kaşıklayan araçlar. Bu yöntem bir hacker'ın verileri düzenlemesini,veya dosyaları uzaktan erişim yoluyla veritabanından indirebilirsiniz.

  • Siteler Arası Saldırı..

Bu saldırı, metin giriş özelliklerini kullanmayı içerirbir web sitesinin. Bu saldırı, kurbanı bulaşıcı bir bağlantı veya dosya haline getirmeyi içerir. Sonuç olarak, komut dosyası tarayıcıyı kanca eder. Bilgisayar korsanıönbellek gibi erişirken, herhangi bir web sitesinin şifresini de kazanır. Bu saldırıyı, bilgileri de şifrelemek suretiyle önleyebilirsinizbilgi bir kullanıcı ve sunucu arasında geçerken ikincil bir kod çözme mekanizması getirir.

  • Kimlik avı ve dolandırıcılık.

Bunlar, bir kullanıcıyı siteye vermek için kandıran klon web sitelerigiriş verileri sahte bir sayfaya çıktı. Bir kullanıcının koyduğu bilgi, veri sisteminin güvenliği açısından önemli olabilir. Sahtekarlık saldırıları için,kullanıcı şifreler gibi değerli verileri bulurken bir web sitesine girmeyi de bulur. Bu saldırıların bazı durumlarda birarama motorlarında web sitesinde önemli bir kayıp oluşturuyor.

  • Orta Adam saldırıları.

İnternetin hepsi veri alışverişinde bulunur. Bir web sitesinde,kullanıcı bir sunucu veya veri tabanından veri gönderir ve alır. Veriler hareket halindeyken, herhangi bir aşamada meydana gelen bazı güvenlik açığı bulunmaktadır.süreci. Orta adam, bu bilgileri çalmak için hedeflere saldırıyor ve potansiyel olarak şirket bilgilerinde büyük bir kayba neden oluyor.

Sonuç

Hackerlar dolandırıcılık ve diğer yollarla milyonlarca nakit alırlar. Birçoğuna neden olurlarpotansiyel kayıpların yanı sıra mağdurlarına sorun ve acıyı da getirir. Birçok güvenlik açığı nedeniyle kesme saldırılarının birçok biçimi başarılıçoğu geleneksel sistemde. Bu saldırılar hakkında yeterli bilgiye sahip olmaya ihtiyaç vardır. Web sitenizin güvenliği ve web sitenizin güvenliğimüşteriler bu tedbirlerin etkinliğine bağlı. Bilgisayar korsanlarının bu kılavuzu kullanarak nasıl penetrasyon yaptığını öğrenebilirsiniz.

November 23, 2017