Back to Question Center
0

Semalt İnternet Dolandırıcılığı için Komple Kılavuzu Sunuyor

1 answers:

Internet neredeyse herkes için geniş bir kaynaktır. E-ticaret web siteleri aşağıdakilerden yararlanır:dünya çapında farklı müşterilere ulaşarak web. Çoğu durumda, insanlar sayısız web sayesinde internet pazarlama tekniklerini kullanmaktadır.zaman içinde kullanılmaya başlanan programlama özellikleri - camaras de fotos antiguas comprar. Bununla birlikte, bu kaynak çoğu siber suçlunun ilgisini çekmektedir. Gibiinsanlar birçok web sitesi hazırlıyor, siber suçlular araçlarını ve yöntemlerini güncel tutmaya devam ediyor ve bilgisayar bağlantısının neredeyse her şeklibir ya da daha fazla kesmek zorunda kalabilirsiniz. Web siteleri oluşturduğumuzda, ağırlıklı olarak ürün / hizmet sunumunun yanı sıra internet pazarlamasına odaklanıyoruz.site SERP sıralamasında yüksek tutmak için beceri. Sonuç olarak, bir bilgisayar korsanının potansiyel ve riski, çevrimiçi çalışmalarımızda hiçbir zaman dikkate alınmamaktadır.Sonuç olarak, İnternet dolandırıcılığı davaları artıyor.

Alexander Peresunko, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi, en yaygın İnternet dolandırıcılık davalarına bakmanızı önerir:

  • Avı.

Bu teknik, klon web sitesi sayfalarının oluşturulmasını içerir. Sonuç olarak,siber suçlu onlara tıklayarak sahte bir sayfaya kişisel bilgi sağlayarak şüphe götürmez bir kurban kazanabilir. Karşılığında bu hüneryalnızca bilgilerin alınmasına değil aynı zamanda büyük çaplı ceza transferi yapmak için kullandığı üçüncü kişilere bilgi sızdırmasına neden olur.Ziyaretçilerinizi yaklaşan kimlik avı saldırıları konusunda hassaslaştırmak önemlidir.

  • Spam.

Spam e-postaları, adsız bir e-postadır;kişinin belirli bir şeyi gerçekleştirmesi..Spam e-postalarının çoğunda zararlı web sitelerine bağlantılar ve yanı sıra harekete geçirici mesajlaşma istekleri bulunur;hackeri tüm durum üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlayın. Spam e-postaları, diğer yerli suçların yanı sıra, bazı kitle suç faaliyetlerini yürütebilirdolandırıcılık gibi.

  • Klon siteleri.

Hacker ayrıca sahte web siteleri oluşturarak bunların bazılarını gerçekleştirebilirçevrimiçi aldatmacalar. Sahte web siteleri, alışveriş yapan kişileri hedefleyebilir ve onları yanlış internet sitesinde alışveriş yapmaya zorlayabilir. Sonuç olarak para kazanılırsahipliği açık olmayan bir tüccar hesabında kaybedildi. Sahte web siteleri, müşterilerinizin mağazanıza güvenini kaybetmesini sağlayarak,zahmetli işlemek

  • Hack.

Hacking, bilgisayarın veya çevrimiçi ortamın yasadışı erişimi veya yetkilendirilmesidirteknikleri. Bilgisayar korsanları, nereden geldiklerinde çevrimiçi mağazalara gelir ve milyonlarca nakit alırlar. Diğer durumlarda, bilgisayar korsanları da değerlimilyonlarca kullanıcıdan bilgi. Hacking yasalar tarafından cezalandırılabilir ve cezaevine yol açabilir. Hizmet Reddiyesi ortak bir hacktirBir sunucuyu isteklerle aşırı yüklemeyi içeren prosedür. Bu ve daha pek çok kesmek, tüm SEO çalışmalarını yapan bir web sitesini düşürebilirboşa git

Sonuç

Her çevrimiçi etkinlik iyi devam edebilmek için İnternet dolandırıcılığı davası olmalıve buna bağlı olarak kesme girişimi. Sonuç olarak, farklı kişilerin İnternet kullanımına gelince farklı sebepleri vardır. İçinweb sitesi sahipleri için sitenize saldırabilecek web dolandırıcılık davalarının farkında olmak önemlidir. Üstelik bilgisayar korsanları,müşteriler ve çok değerli bilgiler çalınır. Örneğin, bilgisayar korsanları büyük bir kredi kartı hırsızlığını kimlik avı veya spam yoluyla gerçekleştirebilirler.İnternet dolandırıcılığını bu kılavuzda öğrenebilirsiniz. Ayrıca, web sitenizi kullanımlarından güvenli ve güvende tutabilirsiniz.

November 23, 2017