Back to Question Center
0

Semalt'tan Bir Tavsiye İçin Zamanı - SEO Taktikleri Düşünülürler

1 answers:

SEO düşünmek söz konusu olduğunda, zihnimizi aşan iki temel şey anahtar kelimeler ve geri bağlantılardır. Google insan davranış anlayışını geliştirmeye devam ederken, bazı stratejiler başlattı ve neyin önemli sıralama işaretleri haline geldiğini değiştirdi. arama motorları şimdi UX'e mümkün olduğunca dikkat çekiyor.

Semalt Dijital Hizmetler'den profesyonel bir personel olan Ivan Konovalov, bu teknik değişikliklerin Google'ın sunduğu en yeni SEO tekniklerini kullanmanıza izin vereceğini garanti etmektedir.

Taktik 1 - samsung green battery.. Sosyal medya üzerinde Open Graphs

Artık sosyal medyada açık grafikler basit bir formattan çok daha faydalı ve daha iyi kanıtlanmıştır. Kronik yazı posterleri olan birkaç Facebook çalışanı olabilir. İnternetteki bazı dinamik yayınları paylaşmaktır ve Açık Grafik olarak adlandırılmıştır. Neyse ki, Twitter ve Facebook kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve web sitenizin genel performansını artırabilir. Açık Grafik, sitenizin içeriğinden çekilir ve sosyal medyada düzgün şekilde görüntüler. Web sitenizin sıralamasını ve görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olur ve Google, Open Graph içeriğini daha iyi bir şekilde tarayabilir.

Taktik 2.. Robots.txt dosyasını düzeltin

Arama motoru örümcekleri web sitelerini tararken, esasen bu prosedür sırasında robots.txt dosyasını ararlar. Onlara yanıltıcı bir talimat vermemek önemlidir. Açıklanamayan trafiği fark ettiyseniz, robot.txt dosyalarını doğru olduklarından emin olmalısınız. Artı, arama motorlarının web sitenizi nasıl indireceğini ve düşük kaliteli içerik nedeniyle hangi sayfaların dizine eklenmemesi gerektiğini kontrol edebilirsiniz. Başka bir deyişle, robots.txt dosyanızı düzeltmeniz ve spam ve botların sayfalarınıza ulaşmasını engellemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Taktik 3.. Başlık etiketleri, Google'ın web sitenizi anlamasına yardımcı olur

Başlık etiketlerinin arama motorlarının sitenizi daha iyi anlamalarına yardımcı olduğunu söylemek yanlış olmaz. İçeriğiniz ne kadar ilgi çekici ve bilgilendirici olandır, arama motorlarının sıralamasını kolaylaştırır ve kullanıcıların daha iyi deneyim kazanmalarını sağlar. Arama motorları özellikle Google, kullanıcıların bir web sitesinin içeriğine hayran olduklarını biliyor ve buna göre ödüllendiriyor. Google, sitenizin sıralamasını ancak UX raporu düzgün bir şekilde hazırlandığında artırabilir. Mantıksal başlık etiketlerini kullandığınızdan ve Google'ın sitenizi tarayıp dizine eklemesine yardımcı olun.

Taktik 4.. Google'ın yönetici araçlarını kullanın

Google'ın web hizmetleri paketi, web sitenizin her zamankinden daha iyi çalışmasına yardımcı olmak için kullanılabilir. SEO stratejilerinizi büyük ölçüde artırır. Google Search Console gibi araçlar düzenli olarak kullanılabilir. Bu araçlar, sitenizin nasıl dizine eklendiğini izlemenize ve SEO stratejileriniz hakkında bilgi sağlar. Google'ın ücretsiz hizmetlerinden yararlanabilir ve site haritasını doğrudan arama motorlarına gönderebilirsiniz. Bu, web sayfalarınızı hızlı bir şekilde dizine eklemelerine ve uzun süre beklemek zorunda kalmamalarına olanak tanır.

Taktik 5.. En yeni site eklentilerini ve güncellemelerini kontrol edin

En yeni eklentilere ve eğiticilere daima göz kulak olmalısınız. Web sitenizin hızının, navigasyonun, tasarımın ve ekranın işaretli olduğuna ve Google'ın sıralama faktörlerini içerdiğinden emin olun. Neredeyse tüm web sitesi hosting şirketleri, şablonlarını ve eklentilerini düzenli olarak günceller. Sitenin UX'lerini yükseltmek, genel performansını ve görünürlüğünü artırmak isterseniz de aynı işlemi yapmalısınız.

Taktik 6.. Anlık olarak optimize et: Google ve Facebook

Facebook Anında Makaleler, Apple News ve Google AMP, web siteniz için ilgi çekici ve temiz bir düzen vaat eden ve yükleme süresini büyük ölçüde iyileştiren, internetteki en iyi ve önde gelen araçlardır.

Kullanıcılar, bu bağlantıları tıkladıklarında asla Facebook'tan uzak durmazlar, ancak web sitenizin içeriği etkileyici bir biçimde görüntülenir. Birçok yayıncı bu tekniğin avantajından yararlanır ve sitelerinin trafiğini artırarak arama motoru sıralamasını geliştirir.

İster bu teknikleri kullanırsanız veya yalnızca bir tanesini seçerseniz, sitenizin gelişmiş arama motoru sıralamasında ilerlediğini göreceksiniz.

November 24, 2017