Back to Question Center
0

Semalt'tan Püf Noktaları Web Sitesi'nden Darodar Tavsiyelerini Nasıl Filtreleyebilirsiniz?

1 answers:

Bir web sitesini çalıştırmak, çevrimiçi işletmenizi büyütmek için size mükemmel bir fırsat sunan, çok heyecan verici olabilir. Aynı zamanda iş alanınızda yeni fırsatlar yaratma şansını da sunar. Maalesef, bazı spam göndericileri neden online işlerinizi mahvetmeye çalışacaklardır. Semaltt Müşteri Başarı Yöneticisi Max Bell, bu siber suçluların web sitesi kullanıcıları için engel oluşturabilecek kadar çalıştığını ve tavsiye spam göndericilerinin istisna olmadığını açıklıyor. Çevrimiçi bir karmaşa yaratan dolandırıcılardan biridir ve yeterince istekli değilseniz, tüm planlarınızı yok edebilirler. Google analytics hesabınızı kontrol ederseniz ve web sitelerinden sunucularınız tarafından bilinmeyen çok sayıda tavsiyeniz olduğunu fark ederseniz, darodar tavsiyesinin sitenizi hedeflemesi ve bunu engellemek için hızlı önlem almanız gerekebilir.

Spam trafik belirleme

Web sitenizi bu botlardan koruyabilmek için öncelikle bunları belirlemelisiniz. Sahte trafik, alan adı sitenizden kaynaklanan ve orijinal kullanıcı adlarını gizlemeye çalışan sahte yönlendirmelerdir. Tavsiyeler yanıltıcıdır ve zamanında fark edemiyorsanız büyük kayıplara neden olabilirler. Onları tanımladıktan sonra, onları engellemek için stratejiler bulabilirsin. Darodar sevkini engellemenin en iyi yollarından bazıları şunlardır:

Google Analytics filtrelerini kullanma

Google Analytics hesabınızda, trafiğinizin değerini artırmanıza yardımcı olacak filtreler oluşturun. Bu, istenmeyen tavsiyeleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur ve yalnızca ihtiyacınız olan şeyle kalırsınız. Google analytics hesabınıza ekleyeceğiniz benzersiz kodlara sahip olacaksınız, böylece spam göndericilerin web sitenize ulaşmasını engelliyor ve bunları kendi sitelerine geri getirebilirsiniz. Google analitik filtreleri, darodar trafik yönlendirmelerini engellemek için birçok yol sunar, ancak bu yöntemin en büyük dezavantajı, birçok sitede aynı anda kullanılamamasıdır.

IP adreslerini bloke etme

Darodar başvurusunun IP adresini engellemek kolaydır. Bu, spam gönderenin bilinmeyen referansları göndermelerini zorlaştıran web sitenize erişimi reddedildiğinden emin olacaktır.

Hariç tutma listesini kaydetme

Google analytics dışlama listenizi kaydettiğinizden emin olun. Bu, barış içinde web sitenizin operasyonundan keyif almaya başlamanızı sağlayacaktır. Google, IP adresini hariç tutacak ve engelleyecek şeyler listesi sağlayacaktır. En kolay yol, güvenli ve korumalı olmasını sağlamak için web sitenize bir eklenti koymaktır.

Tavsiye edilen spam içeriğinin bulunması, günlük e-ticaret faaliyetlerinin çeşitliliği göz önüne alındığında büyük bir zorluk olabilir. Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamanız gerekir, ancak bu botlar size izin vermeyecektir. Onları nasıl göreceğinizin ve onları engellemek için ne yapmanız gerektiğinin farkında olmadığınızda daha da kötüye gidiyor. Yukarıda bahsedilen ipuçları, web sitenizi bu spam göndericilerden uzak tutmanıza yardımcı olur ve bunları kolayca filtreleyerek alan adı web sitenizi ziyaret etmesini engeller Source . Keskin kalın ve dikkatli olun!

November 29, 2017