Back to Question Center
0

Semalt'tan Siber Kriminallerden Bir WordPress Web Sitesinin Korunması Hakkında Uzman Tavsiyesi

1 answers:

WordPress güvenlik genellikle "sertleşme" olarak adlandırılır. Nasıl iyileştirileceğini bilmediğin zamanlarda bileweb sitenizin trafiği için sitenizin kimlik bilgilerini güvenli hale getirmeniz önemlidir. Milyonlarca milyondan fazla web sitesini söylemek yanlış olmazBlogger veya WordPress tarafından desteklenmektedir.

Nik Chaykovskiy, The Semalt Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi, WordPress'in en ünlü ve kullanıcı dostu arayüzü olduğunu söylüyor. Bu içerik yönetim sistemi bol miktardaAvantaj ve Dezavantajları. Örneğin, şifrelerinizi güvende tutmazsanız, kimlik bilgilerinizi kaybedebilir ve web sitenize erişebilirsiniz - shining crown online slot.WordPress web sitenizi bilgisayar korsanlarından nasıl savunacağınız konusunda bazı ipuçları bulacaksınız.

Web Sitenizi Sıkca Yedekleyin

WordPress yedeklerinin sıklığı bu günlerde en çok tartışılan konulardan biridir.WordPress sitenizin doğru bir şekilde yedeklenmesi önemlidir. İnternette güvende ve güvende kalmak için haftada bir veya iki kez yapmalısınız.Bununla birlikte, web sitenizi olası hırsızlık ve kötü amaçlı saldırılardan koruyan günlük yedekleme önerilir. Bir sürü varSize yardımcı olabilecek WordPress eklentileri, ancak BackupBuddy en iyilerden biri. 100 dolardan fazla değil size mal olacak vebirkaç saniye içinde bloga veya web sitesine saldırdı. Hazır! Yedekleme, ücretsiz WordPress yazılımı arayan kullanıcılar için ideal bir eklentidir.Bu, otomatik bir yedekleme oluşturmanıza, dosyalarınızı Dropbox'a aktarmanıza ve verilerinizi hemen geri yüklemenize olanak tanır..Üçüncü seçenek UpdraftPlus'tır.Etkileşimli ve kullanıcı dostu bir yedekleme eklentisidir.

Limitli Giriş Denemeleri

Zaman zaman, bilgisayar korsanları WordPress web sitelerini,şifreler. Bu nedenle, internette güvende kalmak için giriş girişimleri sınırlamalısınız. Varsayılan olarak, WordPress farklı şifreleri kullanmanıza,bilgilerinizi güvenli ve güvende tutmayı amaçlıyoruz. Web sitenize fazladan bir güvenlik katmanı eklemelisiniz.üç kere. Birisi yanlış şifre ile giriş yapmaya çalışırsa, siteniz kilitli kalacak, ancak verileriniz güvende kalacaktır. VarLimit Giriş Girişimleri gibi çok sayıda WordPress eklentisi. Bu, başarısız oturum açma girişimleri sayısını sınırlamanıza izin verir. Bu eklentiyi kullanarak,aynı zamanda birden çok IP'yi engelleyebilir, ancak kendi şifrenizi hatırlamanız önemlidir. Ve bilgisayar korsanları farklı vekilleri kullanıyorsa, bu eklentiWeb sitenizi güvenli tutmak için hepsini otomatik olarak engelleyin. Tüm seçenekleri kendi özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu. Bir IP'yi geçici olarak engelleyebilir veyakalıcı.

Kullanıcı adınız olarak "admin" kullanmayın

İnsanlar yaptığı en büyük yanlışlardan biri, kullanıcı adı olarak "admin" kullanmalarıdır.WordPress web sitenizi güvenli ve güvende tutmak istiyorsanız bunu yapmamalısınız. Otomatik botlar genellikle bu kelimeyi kullanarak web sitelerine erişiyor vehiçbir zaman parolaları tahmin etmeyin. Bilgisayar korsanlarının gizli bilgilerinizi, web sitesi verilerinizi ve diğer şeyleri kullanarak bunu kullanması olasılığı vardırKullanıcı adı. Sitenizi güvende tutmak istiyorsanız öncelikle birincil kullanıcı adınız olarak "yönetici" kullanmamanız önemlidir. Bunun yerinekimsenin tahmin edemeyeceği bir kullanıcı adı ve şifre seçin.

November 23, 2017