Back to Question Center
0

Semalt: Ücretsiz Tüm Reklam Sistemleri Nasıl Engellenecek?

1 answers:

Tarayıcı reklamları yalnızca görsel olarak sıkıntı oluşturmaz, önemli bir güvenlik riski oluşturur. Bu reklamları engellemenin ahlaki açıdan bazı sonuçları vardır. Tarayıcınıza reklam engelleyicileri uygulayarak, genellikle ücretsiz olarak görüntülediğiniz içeriği kodlayan, tasarlayan ve sağlayanların maaşlarını azaltmış olursunuz. Engellemek istediğiniz reklamlar, çevrimiçi olan her şeyi yerleştirmek için fon sağlayan aynı reklamlardır. Bununla birlikte, bu reklamların sıklığı sonuçta tarama deneyimini baltalamaktadır - free address search bt.

Semalt'tan bir pazarlama uzmanı olan Michael Brown, burada unutulmaması gerekenler şunlar:

 • Reklam engelleyicileri çok yasaldır, bu da kısıtlamaları olmadığını gösterir. Reklamları nasıl engelleyeceğiniz konusundaki karar tamamen size aittir. Bir Reklam Engelleyicisi kullanmaya karar verirseniz, bunun temiz olduğundan ve size iyi hizmet edeceklerinden emin olun. Bununla birlikte, bazı sınırlamaları vardır.
 • Reklam Engellemesi için Finansman, tek bir kuruluştan veya kişiden kaynaklanır. Dolayısıyla, araştırma yapmadan önce şirket üzerinde araştırma yapmalıdır. Onlarla kayıt olduğunuz sürece etik olarak tüm reklamları engelleyeceğinden emin olmalısınız. Reklam Engelleme hizmetinin sahipliğinin değiştiği ve yeni sahiplerin, bazı şirketlerin reklam adreslerini atlamak için prim aldığı durumlar vardır.
 • Bir tarayıcıya bir uzantı eklenmesi tarayıcıyı yavaş yavaş yavaşlatacaktır. Bununla birlikte, verimli bir makineniz varsa, bu sizi endişelendirmemelidir. Aksi takdirde, aynı anda iki veya üç sekme ile sınırlandırmanız gerekebilir.
 • Uzantılar, zaman ve kaynaklarınızdan daha fazla alanla ilgili sürekli güncellemeler gerektirir.
 • Reklam Engelleyiciler abonelik olmadan iyi çalışmaz. Bloke olmak istediğiniz web sitelerinin bir listesini seçmeli ve blok listesine manuel olarak eklemelisiniz.
 • Birden çok tarayıcı çalıştırıyorsanız, sistem genelinde bir Reklam Engelleyicisi çalıştırmak mümkün değildir.

Neyse ki abonelik olmaksızın ücretsiz daha iyi bir çözüm var. Sistemin tamamı için reklamları sonsuza dek engeller. Yüklemek için bir yazılıma ihtiyaç duymaz, yani sisteminizi yavaşlatmaz.

İşte nasıl:

Ana bilgisayar dosyalarını MVPS'den yükleyin. Bilinen reklam sunucusu URL'lerini boş bir karakterle değiştirir. Bilgisayar İnternet'e erişmeye çalışırken, bu boş karakteri döndürür, bu da reklamı indirmez, bu da size zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Aşağıda, MVPS yöntemini kullanarak reklamları manuel olarak nasıl engelleyeceğinize ilişkin bir işlem verilmiştir.

 • Yönetici ayrıcalıklarınız olduğunu onaylayın. Windows tuşu ve R aynı anda basarak "Çalıştır" Konsolu açın.
 • "Services.Msc" girin ve "DNS İstemcisi" seçeneğini bulun. Sağ tıklayın ve "Özellikler" e gidin ve ardından "Durdur" u seçin.
 • "Başlangıç ​​türü" açılır menüsünden "Manuel" veya "Devre Dışı" seçeneklerinden birini seçin. Uzmanlar Manuel seçeneği önermektedir.
 • Yeni ayarları uygulayın ve yeniden başlatın.
 • "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc" altındaki ana bilgisayar dosyalarını güncellenen dosyalarla değiştirin.
 • Eğer anti-virüs ya da windows savunma oyuncusu aksiyona karşı harekete geçmeye çalışırsa, düşer.

Artık İnternet'te olduğunuzda reklam engelleyici olmadan reklamları nasıl engelleyeceğinizi biliyorsunuz. Ana bilgisayar dosyalarını düzenli olarak güncellemeyi ve bunları belirtilen dizinde değiştirmeyi unutmayın.

November 24, 2017