Back to Question Center
0

Semalt Uygulama: Anahtar Kelime Dolumunun Katastrofik Sonuçları

1 answers:

Semalt Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi olan Jack Miller, SEO dostu makaleler yazmaya geldiğinde, anahtar kelime doldurmanın sıklıkla önemli bir unsur olarak kabul edildiğini söylüyor. Google, Bing ve Yahoo'dan hoşnut değilseniz, içeriğinizdeki anahtar kelimeleri herhangi bir ücret ödemeden aşırı kullanmamalısınız. SEO'nun ilk günlerinde, anahtar kelime doldurma iyi işe yarayan bir şeydi ve webmasterlerin arama motorunda iyi dereceler elde etmelerinde yardımcı oldu. Bu günlerde, eğilim bütünüyle değiştirildi ve anahtar kelime doldurma ile sıralamanızı artıramazsınız - cheap vps hosting server. Ayrıca, anahtar kelime doldurulmuş makaleler gönderirseniz, Google sitenizi cezalandırabilir ve bir ömür boyu yasaklayabilir.

Anahtar kelime doldurma ile ilgili sorun nedir?

Bu anahtar kelime doldurma beyaz şapka SEO tekniği olarak kullanılan söylemek güvenlidir, ancak şimdi tamamen bir siyah şapka SEO strateji kabul edilir. Google'dan Matt Cutts, şirketin yüksek kaliteli makaleleri ve düşük kaliteli içeriği birbirinden ayırmak için elinden gelen çabayı gösterdiğini belirtiyor. Anahtar kelime doldurma işlemi yapan veya aşırı SEO teknikleri kullanan herkes er ya da geç acı çekmek zorunda kalacaktır. Google her zaman mükemmel kalitede ve bilgilendirici içerik barındıran web sitelerini arar. Şirketin, anahtar kelime dolumunu önleme konusunda çalışan ekibinde birkaç mühendis var ve yakında bu hile ile ilgilenen siteleri cezalandıracak.

Temel tehlikelerden biri Google'ın sitenizin sayfa sıralamasını düşürmesi olabilir. Arama motorunun sonuçlarında kaldırılacağı veya cezalandırılacağı ihtimali var. çok sayıda anahtar kelimeye odaklanmak yerine, web sayfalarının kalitesini korumaya ve anahtar kelimeler üzerinde yalnızca ihtiyaç duyulduğunda çalışmaya çalışmalısınız.

Bir diğer dezavantaj ise anahtar kelime doldurmanın müşterilerin çoğunun ve ziyaretçilerin beğenmeyeceği. İlginç, bilgilendirici ve yararlı şeyler okumak istediklerini unutmamalısınız. Bir sürü anahtar kelime doldurduysanız ve kaliteden ödün koparsanız, beklentilerini karşılayamazsınız ve ziyaretçilerinizi mutlu müşterilere dönüştüremezsiniz.

Çalışan Anahtar Kelime Optimizasyonu:

Anahtar kelimeleri kullanmanın çok önemli olduğu doğrudur, ancak anahtar kelimelerin kullanımı ile anahtar kelime doldurma arasındaki farkı anlamalısınız. Bırak burada sana iki farklı SEO uygulaması olduğunu söyleyeyim. Google, anahtar kelime doldurma üzerinde çatlak ama uygun ve makul sayıda anahtar kelime içeren makaleleri seviyor.

Dolayısıyla, anahtar kelimelerinizi akıllıca düşünmeli ve aynı paragrafta çok sayıda anahtar kelime ve cümle kullanmamalısınız. Siteleri dizine ekleyen SEO botlara asla odaklanmamalı ve bunun güvenilir olduğunu düşünüyoruz. Google'ın kendi kuralları ve yönetmelikleri vardır ve istenen sonuçlara ulaşmak istiyorsa her web yöneticisi onlara uymalıdır.

Anahtar kelimelerinizi dengelemek için

Gerekli anahtar kelimelerin haricinde, içeriğinizin akışını bozan cümleleri kesinlikle kullanmamalısınız. Çeşitli blog yazarları ve web yöneticisi anahtar kelimelere ve cümlelere odaklanır, ancak anahtar kelime yoğunluğunu yalnızca% 2-4 arasında tutmalısınız. Google'ın eş anlamlı veri tabanını, Google'ın en çok sevdiği şey ve internetteki gösteriminizi nasıl artıracağınız konusunda kendinizi güncel tutmak için kullanabilirsiniz.

November 24, 2017