Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Herkesin Bilmesi Gereken WordPress Güvenlik Konuları

1 answers:

Pek çok ticari ve kurumsal uygulama çevrimiçi oluyor. Sonuç olarak, çevrimiçiSiber suçluların saldırılarını gerçekleştirmek için alan en iyi hedef haline geliyor. Birçok girişimci ve e-ticaret web sitesi sahibiWeb sitelerini oluşturmak ve barındırmak için yeterli bilgi ve beceriye sahip olmak. Sonuç olarak, DIY araçları ve barındırma platformları gibi yöntemleri tercih ediyorlarHostGator gibi - computer repair in milpitas ca. Bağlandıkları içerik yönetim sistemlerinin çoğunda WordPress platformu bulunmaktadır. WordPress'in% 24'üne ev sahipliği yapıyordünya çapındaki web siteleri. Bu durum, bilgisayar korsanlarının rakiplerini karşılamak için büyük bir oyun alanına sahip olduğu anlamına geliyor. Darbe dayanımlı bir sistem bulmakGenellikle bir rüyadır.

Frank Abagnale, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, insanların WordPress'i tercih etmelerinin nedenlerini açıklıyor. Her şeyden önce, açık kaynak kodlu bir platformun yanı sıraönemli görevleri yerine getirebilir. Sonuç olarak, WordPress, birçok web sitesine ev sahipliği yapmalarını sağlayan standart bir içerik yönetim sistemidir.Bununla birlikte, WordPress'in bir dezavantajı var. WordPress'te web siteleri oluşturan birçok insan olduğu kadar, bilgisayar korsanının hedefinin çoğunluğuWordPress siteleri de. Örneğin, bir bilgisayar korsanı WordPress'in güvenlik sisteminde veya WordPress için bir eklentide bir delik bulursa,gizli bilgileri kullanıcı bilgilerini veya diğer değerli bilgileri gizli yerlere gönderebilen çok sayıda saldırıyı otomatik olarak otomatik hale getirebilirler.

Spam koruması

Spam gönderenler, kurbanlarını bazı görevleri yerine getirmeye yönlendiren,ancak gizlemenin arkasındaki niyet yok. Örneğin, bazı spam göndericiler, insanları enfeksiyöz bağlantıları tıklayarak kandırmaya çalışabilir. Diğerkez, onlara çok değerli veri sağlayan kimlik avı sayfaları olabilir. Çağdaş çağlarda, spam gönderenler,Trojanlar gibi kötü amaçlı yazılım. Müşterilerinizi bu tür saldırılara karşı hassaslaştırmalısınız. Hackerlar, tüm spam saldırılarının arkasında. Onlar olabilirkredi kartı bilgileri, web sitesi kontrolü veya saldırıların arkasındaki diğer kirli nedenlere ihtiyaç duyuyorlar. Güvenlik önlemleri almakçünkü siteniz birçok saldırıya karşı kaydedebilir.

İnsani saldırganlar, botlar ve botlar

Saldırı saldırılarını önlerken, kimin veya neyin ne olduğunu anlamanız önemlidirSaldırının arkasında. İnsan saldırganları, görevlerini akıllarında gerçekleştiren gerçek kişilerdir. Botlar robotlar gibi basit bir yazılımdır,bir görev yürütmekte olan bir kişiyi temsil eder. Öte yandan botnet, gönderilebilecek milyonlarca gibi birçok bottan oluşan bir ağıdırçeşitli istismarlara maruz kalma ve sonuçların belirli bir konumda hacker'a verilmesi.

Sonuç

Web sitenizin yanı sıra müşterilerinizin güvenliği de değişirağır olarak size admin olarak. Web siteleri oluştururken, olası tüm siber suçları gözardı ediyoruz, bu da tüm e-ticaret web sitesinin çökmesine neden olabiliraşağı. Birçok SEO çabası haksız rekabeti getirerek rakiplere yardım eden bilgisayar korsanlarının elinde kaybolmaktadır. Durum daha da kötüleşirWordPress web siteleri ile, esasen güvenlik sistemleri onlardan bilindiği için. Ayrıca, WordPress en çok siteye sahiptir. BazıWordPress'de kendinizi koruyabilecek teknikler bu kılavuzda. Ayrıca, trafik, ziyaretçilerin güvenliğini de sağlayabilirsinizgüvenlik denetimleriyle Google'da SEO'yu geliştirirsiniz.

November 23, 2017