Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı, İlovevitality ve Darodar'ı Google Analytics'ten Nasıl Kaldıracağını Açıklıyor

1 answers:

Kısa bir süre önce yepyeni bir web sitesi başlattıysanız ve Google Analytics hesabınızda garip bir şey gördüyseniz, sahte trafik aldığınız ihtimali var. Semalt Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Julia Vashneva, spambotların istatistiklerinizi taşması ve birkaç gün içinde bant genişliği üzerinden yazması gerektiğini söylüyor. Darodar.com, ilovevitality.com ve diğer hayalet tavsiyeleri tarafından çok sayıda trafiğin üretileceğini göreceksiniz. Aklındaki tek soru budur ve neden hayalet yönlendirme programlarından kurtulabilirsiniz?

Darodar ve Ilovevitality - umzugsfirmen winterthur.com'a Giriş

Darodar ve ilovevitality.com, hayalet yönlendiren olarak adlandırılır. Bu hizmetlerin her ikisi de sahte manzara ile interneti sular altında bırakırken, pazarlama ve SEO kampanyaları yoluyla gerçek ziyaret gönderdiklerini iddia ediyorlar. Ilovevitality.com ve Darodar, Google Analytics verilerinizi ele geçirmek için webi tarayacak robotlar. Ne yazık ki, yanlış isabet sağlıyor ve hemen çıkma oranı her zaman beklenenden yüksek. Sitenizin metriklerini çarpıttılar ve Google Analytics verilerini yanlış gösterdiler. Ilovevitality.com ve Darodar otomatik ve rasgele olup sizin için bir çok soruna neden oluyorlar. Hizmetlerine ve tekliflerine hiç kaydolmadıysanız dahi, kesinlikle web sitenize nüfuz edeceklerdir.

İstenen Spam Tanıtımı

Herhangi bir tanıtımın yanlış olması yanlış çünkü kalite trafiği ucuz ve gereksiz reklamcılıktan çok daha değerlidir. Aslında, bir çok webmaster kötü trafik yüzünden sitelerini mahvediyor. Spam botları birincil suçlu ve bunları önlemek o kadar kolay değil. Şans eseri, web sitenizi spam trafiği ve botlardan korumak için bazı ipuçları, ipuçları ve hileler var. Botlar, kötü niyetli trafik ve verileri sitenize gönderir ve Google Analytics'i büyük ölçüde çarpıtır.

Darodar'ı .htaccess yöntemiyle çıkarın

.htaccess dosyası veya FTP hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, size Darodar'ı kaldırmanın en iyi yöntemlerden biri olduğunu söyleyeyim. Bu teknikle hayalet yönlendirmelerden kurtulabilirsiniz ve yalnızca birkaç dakika sürecektir. FTP sunucusuna ve .htaccess dosyasına erişmeniz gerekir. Durumda, bu iki hizmet hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, sizi bu yöntemden vazgeçirir ve ileride hiçbir problemle yüzleşmenizi istemediğimizden devam etmenizi isteriz. Darodar, ilovevitality.com ve diğer hayalet yönlendirmelerin sitenizi imha etmesini durdurmak için bu basit adımları izlemelisiniz. .htaccess dosyasını açın ve içinde belirli bir kod ekleyin. Bu kod Darodar botnetlerini kısa sürede engellemenize yardımcı olacaktır.

Darodar'ı Google Analytics'ten çıkartın

Yukarıdaki yöntemleri kullanmaya razı değilseniz, Darodar'ı Google Analytics hesabınızdan kaldırmanızı öneririz. Bu hesapta, yerinde olmayan Filtre Yönetim sistemleri bulunur; bu sistem, saçmalık yönlendirmelerinizi kimliğinizden gizlemenize yardımcı olur. Filtrelerin, tanımlanamayan trafiği bütünüyle kaldırabileceğini unutmamalısınız. Bunun yerine, görüşten saklayabilirler. Hesabınızın Yönetici bölümüne gidin ve Yeni Bir Filtre oluşturun. Darodar'ı kaldırmayı ve ayarları kaydetmeyi unutmamalısın.

Dikkat: Doğru doğrulama olmadan bu yöntemlerden hiçbirini kullanmamanızı öneririz. Darodar Temizleme Aracı sizin için sorun yaratabilir, bu nedenle bir bilgisayar uzmanına danıştıktan sonra uygun bir yöntem seçmelisiniz.

November 24, 2017