Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı, tüm uygulamalarda İstenmeyen Reklamları Nasıl Engelleyeceğini Tanımlar

1 answers:

Adblock Plus gibi reklam engelleme uzantıları, ister rahatsız edici ve rahatsız edici reklamları öldürmek veya bilgisayarınızın hızını düşürmek için kullanılıp kullanılmasa dahi, webmasterlar ve blogcular arasında yaygın olarak bilinir. Önemli zayıf yönlerinden biri uzantıların tarayıcılarla yalnızca aylarca güncellemediğiniz veya meşru kaynaklardan yüklemediğinizde çalışmasıdır. Dünya genelindeki bazı alanlardan reklam yayınını engellemek isterseniz, bilgisayarın ana makine dosyalarını kolayca düzenleyebilir ve tarayıcıyı, iPhone'unuzu veya başka bir uygulamanın söz konusu şirketin reklamlarını açmasını durdurabilirsiniz.

Semalt 'den önde gelen profesyonellerden biri olan Igor Gamanenko, bütün prosedürün nasıl çalıştığını açıklar.

DNS, internette telefon defteri olarak kabul edilir. Bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayarınız, sunucuyu ağ üzerinden bulmak için iki farklı yöntem kullanacaktır - cctv. Başlangıçta ana bilgisayar dosyaları kullanıldı, ancak artık üniversite ve DARPA sunucuları nedeniyle dosyalar daha karmaşık hale geldi. Daha sonra DNA, aramayı tüm kullanıcılar için hizmete dönüştürmek amacıyla başlatıldı. Günümüzde hemen hemen tüm işletim sistemleri, ana bilgisayar dosyalarını kontrol ederek ad-IP aramaları gerçekleştirmektedir. Dosya bulunamazsa DNA sorguları gönderirler.

Zamanla DNA, internet üzerinde ciddi bir güvenlik meselesi haline geldi. IP'den ad aramayı değiştirme yeteneğine sahip her tür makine, DNS sisteminizi, hiçbir şey bilmeden uzak sunuculara ve SSL'ye inanmak için kandırır. SSL sertifikasının güvenliği, DNA'daki çevrimiçi alışveriş deneyiminizin güvenli ve güvenli olmasını sağlar. Reklam sunucunuzu yerel makineye değiştirirseniz, sorunsuz bir şekilde cihazınızdan çeşitli görevler yapabilirsiniz. Gerçekten yapmak istediğin şey bu muydu? Bu sistemin bazı diğer faydaları aşağıda tartışılmıştır.

1. Varsayılan, DNA kullanmadan önce yerel ana bilgisayarı denetler, çünkü internet hızlandırabilir.

2. Her tür tarayıcı için kullanışlıdır ve RealPlayer, iTunes, Twitter ve diğerleri gibi farklı özel uygulamalar için çalışabilir.

3. OS ad çözümleme düzeylerinde çalışabilir ve TCP ve UDP trafiği ile ilgisi yoktur.

4. Platforma, MS Windows, OSX ve Linux'a bağımlıdır. Sistem IP (internet protokolü) kullanıyorsa, kesinlikle ana bilgisayar dosyasına sahip olacaktır.

5. Reklam izlemeyi durdurabilir ve ana bilgisayar dosyası bunun için mükemmel bir kaynaktır. İzlenmek istemiyorsanız, devre dışı bırakma çerezlerini kullanmanız gerekebilir.

6. Kötü amaçlı yazılımları ve casus yazılımları kolayca engelleyebilir. Sunucu konumu dosyaya eklenirse, bilgisayarınızın güvenliğini artıracak ve mükemmel bir ağ deneyimi sağlayacaktır.

Topluluk Oluşturulmuş Dosyalarla Ana Bilgisayar Dosyasını Engelleyin:

Her şeyden önce, bilgisayarınızda bir yerde bulunan ana bilgisayar dosyasını bulmanız gerekir. Sonraki görev, bu dosyayı topluluk tarafından oluşturulan dosyalarla engellemektir. Bir ana bilgisayar dosyanız yoksa, değiştirmeden devam edebilirsiniz. Ancak ana dosyanız varsa, verilerinizin kaybolmadığından emin olmak için bazı yedek kopyalar oluşturmalısınız. Ana bilgisayar dosyalarını oluşturmanıza, bilgisayarınızın verimli bir şekilde performans göstereceği için birden çok reklam sunucusu eklemenize gerek yoktur.

Son Not:

Ana dosyanızdaki girişi içeren herhangi bir web sitesini engellediğinizde, bu sadece bir nükleer bomba gibidir. Ancak PC'nizde engelleyebileceğiniz ve yüklenmesini engelleyeceğinden endişelenmeniz gerekmiyor.

November 24, 2017