Back to Question Center
0

Semalt ve SAS Programlamayla Kendi İşinizi Nasıl Yaparsınız?

1 answers:

Kendimi SAS Programcı olarak mı Denemeliyim?

Yeni bir işe geçmeyi planlıyormusun?daha yüksek maaş ve daha iyi fırsatlar? İletişim ve liderlik becerilerini,üstte olmak Bununla birlikte, son araştırmalar aksini belirtmektedir: SAS şu andaen değerli istihdam becerisi.

Hiç şüphe yok, SAS'ı geçiyorSertifikasyon kesinlikle işleri kolaylaştıracaktır. Aslında, SAS standları hakkında giriş bileJava, programlama için olduğu gibi, analitik için çok önemlidir. Bugünün kurumsal dünyası SAS'a olan ihtiyacı geliştirdiaslında oldukça rahat bir teknik bilgiye sahip olan uzmanlar için bile. Örneğin,Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Business Intelligence Analyst'in ortalama maaşı yaklaşık 100.000 dolara geliyor,her sonraki deneyim yılı boyunca yaklaşık% 20 oranında geçecektir. Böylece, gelir potansiyelimodern analitik alan kesinlikle diğer teknoloji işgallerinin endüstri tahminlerinden daha yüksek.

SAS nedir?

SAS yaygın olarak İstatiksel Analiz Sistemini öneriyor(aksi halde yazılım sistemi), tarımsal veri analizi yapmak için 1960'lara kadar geliştirilmiştirdaha yüksek mahsul verimi elde etmek için. Günümüzde, SAS ile uğraşan programcılar, sistem çözümleri,klinik ve finansal araştırma, veri analizi,tahmini modelleme, raporlama, tahmin etme vb.İstatistiksel analiz sonuçlarını grafiklerle temsil eden SAS, verileri PDF, RTF ve HTML şeklinde verirDosyalar. SAS programlama dili ile uyumlu pek çok platform vardır; bunlara en yaygın MicrosoftWindows, Linux, yanı sıra diğer UNIX ve hatta ana bilgisayar bilgisayarları.

Bu nedenle Bill Gates'den tüm uzmanlar CEO'larına MWI Semalt gibi küçük şirketler asla SAS'ın önemini hafife almazlar.

Sistem çözümlerini sunmak için,SAS programcıları ağırlıklı olarak İstatistik Bölümü tarafından geliştirilen yazılım ürünlerine güvenirlerAnaliz Sistemi Enstitüsü. Genellikle geniş bir kitlesel farklı veri ile çalışırlar;risk yönetimi, iş performansı, çalışan personel yönetimi ile ilgiligüvenlik, mali dolandırıcılık, müşteri istihbaratı ve çok daha fazlası.

SAS Programcı Olmak: Nasıldır?

SAS programcıları genellikle analistlerle çok şey ifade eder.operasyonel araştırmalara dahil. SAS uzmanlarının grupları, ofiste çalışmak üzere,Müşterileri karşılamak için ara sıra geziler yapmak ya da endüstrinin uygulanabilir bilgilerini seçmek için dışarı çıkmak.

Son zamanlarda, SAS'a olan talep hızla artıyordünyanın her yerine ivme kazandı ve en iyi ve en etkin biçimde kanıtlanmış en güçlü çerçeve haline geldi.ince veri yönetimi ve iyi raporlama kapasitesi nedeniyle kaliteli analiz. İşte bu yüzden SASProgramcılar genellikle stresli günlük iş ortamına dahil edilir;En acil projeler için genellikle sıkı son tarihlerle karşı karşıyadırlar.

Tazeleyiciler İçin Zordur?

Analitik hizmetler artık güçlüleşiyorstratejik rol, özellikle gerekli ticari rakamları nihai kullanıcılar için kullanılabilir kılmaktır.Neredeyse herkes şu anda sadece veri odaklı çözümlerle güvence altına almak istemektedir.Analizin 3-5 yıl içinde daha da genişlemesi bekleniyor. Bu nedenle SAS'a gitmekendüstriye girmek için harika bir geçmiş olur. Ancak, profesyonel görüşe göreSemalit geliştiricilerinin hala çok uzun bir yolun var.

Aslında, özel bir SAS programlamaöğrenmek için en basit diller arasında, özellikle temel bazılarına sahip olanlar için uygun olmakC / C ++ bilgisi. Aynı zamanda, SAS yeni müşteriler için gerçekten büyük bir kapsam sunuyor çünkü aslanlarbankaların, finansal kurumların ve sağlık şirketlerinin payı,farklı veritabanları, analitik ve iş zekası yapıyor. Mesele, dilin kendisidirprogramlamada belirlenmiş güçlü bir bilgi veya beceriye ihtiyaç duymaz. Zihniniz mantıklara ayrılmışsaya da aynı anda analiz yapmak ve öğrenmek eğilimindeyseniz SAS ile uğraşmakkanıtlamak çok zor. Ayrıca, en uygun sistemi seçmek her zaman serbesttir.araç tabanlı ve kodlama yazılımı arasında seçim.

Yenilikçilerin yapacakları ilk şeyBase SAS üzerinde yoğunlaşıyor. Böyle davranarak, bir başkasının anlayışını kazanır.İstatistik, Tahmin Edici Modelleme Tekniklerini incelemek için gerekli olmalıdır. Daha sonra,Bir taşıyıcıya girdikten sonra, nihayet dikkatinizi daha fazlakapsamlı ve zeki analitik çerçeveler. Yetkinliğinizin sürekli olduğundan emin olmak içinBüyüyerek, keşfedilecek bazı yeni teknikler ve kavramlara sahip olacaksınız..Bu yüzden etmeyinSAS'ı öğrenmeye başlamadan önce, kendinize biraz taze hissetseniz bile, iki kez düşünün.

SAS Talep Edildi mi?

Açık kaynaktan farklı olarakÇerçeveler, SAS lisanslı bir yazılım, veri bilimcileri ve programcıları hala en üst seviyededir, çünkü:

  • Genel ile tamamen uyumlu olmakyasal normlar ve güvenlik ile ilgili tüm diğer araçların ötesinde, bugün SAS daha da önem kazandıher zamankinden daha fazla veri güvenliği için
  • SAS programlama kanıtlanmışBüyük Veri yetenekleri ve SAS JMP için oldukça iyi bir potansiyel ve Visual Analytics
  • Daha pratik uygulamalardan yararlanmaSAS, analitik verilerini gerçek kazançlara dönüştürmek için daha verimlidir;finansal ve bankacılık sistemleri

SAS Becerileriniz İçin Ödül Nasıl Alınır?

Halen şiddet içeren bir rekabet var.temel alanlardan başlayarak en gelişmiş analiz seviyelerine kadar SAS'ın tüm alanlarını kapsar. Yine de varDenemeye değecek çok faydalı fırsatlar. Sektördeki iyi bir işi bitirmek için,sadece her şeyi biliyorum. Gerçekten ihtiyacınız olan şey, belirli bir teknolojinin bazılarına özel farkında olmaktır.şirketlerin çoğunun aradıkları derecedir.

Fakat gerçek işinizi nasıl artıracağınızRakiplerin üstünde senaryolar mı var? En ödüllendirici ve liberal tarafından işe alınmak için yapılması gerekenlerişveren? Göründüğünden daha fazla fırsat var. Örneğin, Semalt'ın uzmanı varpazarlamacılar ve web tanıtım uzmanları tarafından kariyer fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluryeteneklerinizi doğrudan dünyanın en geniş SAS kafa avcısı kitlesine ulaştırma. Semaltgenç SAS uzmanlarının hizmetlerini kendi içinde tanıtmak için bir tecrübeye sahiptir.açılış sayfası veya bir video sunusu bu da muhtemel işverenlerin dikkatine sunulmaktadır.

Uzmanlara göre,bu, programcılara becerileri sergileme ve diğer yarışmacılardan önde olma yolları için en iyisidir.

Nokta şu ki SAS programlamaen önemlisi şimdi dış kaynak kullanan teknik roller arasındadır. Teknik olarak fikir sahibin misiniz?En yumuşak deneyiminizden (örneğin, iyi bir problem çözme, iletişim) para kazanmak istiyor musunuz?ve eğitim yetenekleri, yanı sıra proje ve kaynak yönetimi becerileri)? Tüm istediğinKırmızı halının hoş geldin diyerek çıkması. Web'de duyulduğunda,Dünyanın en iyi işverenleri, en cazip taleplerini kullanarak rekabetçi bir mücadele başlatacak vetek bir amaç için teklifleri ödüllendirmek - becerilerini işlerine çekmekten yararlanmak.Ve bu, yalnızca size kalmış, hangi seçeneği göz önünde bulundurmalıyız Source . Unutmayın, mevcut SAS deneyiminizsadece yedek bir gün bile rafa kaldırmak için fazlasıyla değerlidir!

November 30, 2017